FİRMA ÖZGEÇMİŞİ

►Özser Soğutma Isıtma İnşaat Tekstil San.Tic. LTD ŞTİ 2014 yılında  kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı VRF ve Bireysel Klima sistemlerinin projelendirmesi, kurulması ve işletmeye alınması sonrasında bu sistemler ile ilgili ve bakım onarım servis hizmetlerinin yürütülmesidir.

 

►Misyonumuz; iklimlendirme sektöründe yüksek kaliteli servis hizmet sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

 

►Vizyonumuz; iklimlendirme alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel alt yapıya ve personele sahip bir şirket olmaktır.

 

►Geride bıraktığımız kısa bir sürede daha çok VRF ve Bireysel Klima sistemleri ile ilgili sistemlerin projelendirilmesi kurulması, alanlarında servis hizmetleri verilmiştir. Gerek bireysel gerekse de kurumsal büyük çaplı entegratörler ile alt yüklenici olarak MITSUBISHI ELECTRIC ile çalışıp büyük çaplı projelerde hizmet verip faaliyetleri sürdürülmüştür.

 

►Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan profesyonel personel ve ekipmanlar ile kısa sürede sorunlar giderilip müşteri memnuniyeti sağlanmış ve kalıcı çözümler uygulanarak klima sektöründe başarıya ulaşılmıştır. Çalışan personelin eğitimi ve iş güvenliği sertifikalandırılmış ve düzenli olarak eğitim almaya devam etmesi sağlanmıştır.